Fiziki Güvenlik Hizmetleri

Özel Güvenlik Görevlisi personellerimiz tarafından yerine getirilen Fiziki Güvenlik Hizmetleri, müşterilerimizin faaliyet gösterdiği alana özel oryantasyon eğitiminin ardından Özel Güvenlik Genel Talimatı esaslarına göre yerine getirilmektedir.

Kurumunuza özel risk analiz raporu çıkartılarak, maliyet analizi ve personelin çalışma planı belirlenir. Bu çalışma sonucuna göre en doğru güvenlik projesi ve en uygun fiyat oluşturularak onayınıza sunulur. Onaylamanıza müteakip hizmet verilmeye başlanılır. Ancak sunulan teklif özel hizmet alımı olması nedeniyle sunulan haliyle onaylanması zorunlu değildir. Takdir müşterinin kendisine aittir.

Gerekli personel sayısı ve diğer ihtiyaçlarınıza göre özel güvenlik fiyatları değişiklik göstereceğinden, fiyat tespiti için teklif talep formu, iletişim formu veya 444 9 343 numaradan bize ulaşabilirsiniz.

Fiziki güvenlik konusunda fabrikalar, organize sanayi bölgeleri, işletmeler/holdingler, oteller, siteler/tesisler, eğitim kuruluşları ve sağlık kuruluşlarında özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip silahlı/silahsız personellerimiz ile sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz. İzmir'in en köklü ve güvenilir, en iyi güvenlik şirketi ile tanışmaya hazır olun.


ASLANEGE'den Haberler

Müşterilerimizin faaliyet gösterdiği alana ait risk analiz raporu ve koruma planı da dikkate alınarak, oryantasyon eğitiminin ardından Özel ve Genel Görev Talimatları esaslarına göre hizmet verilmektedir.


  Sıkça Sorulan Sorular

  Fabrikamıza özel güvenlik personeli hizmeti almak istiyoruz. Ücreti ne kadar?

  Konu ile ilgili size özel sağlıklı bir maliyet analizi yapılarak teklif hazırlanması için teklif alın formu, iletişim formu veya 444 9 343 numaradan bize ulaşınız. Uzman personelimiz gerekli fizibiliteyi yaparak teklifinizi hazırlayacaktır.

  Özel güvenlik personeli alırsak sigortasını biz mi ödeyeceğiz?

  Hayır. Sağlamış olduğumuz hizmet kapsamında yapılacak anlaşma çerçevesinde personelin tüm yasal giderleri tarafımızdan karşılanır ve size tek bir fatura kesilir.

  Özel güvenlik personeli aldığımızda maaşını biz mi ödeyeceğiz?

  Hayır. Sağlamış olduğumuz hizmet kapsamında yapılacak anlaşma çerçevesinde personelin tüm yasal giderleri ve maaşlar tarafımızdan karşılanır ve size tek bir fatura kesilir.

  Memnun kalmadığımız özel güvenlik personelinizi değiştirebilir miyiz?

  Müşteri memnuniyeti bizim için önceliklidir. Her ne kadar personellerimiz konusunda uzman, gerekli yasal altyapıları oluşturulmuş, eğitimli ve belgeli olsa da, oryantasyon süreçleri sonrasında herhangi bir memnuniyetsizliğiniz durumunda yapmış olduğumuz sözleşmenin her zaman arkasında durarak gerekliliklerini yerine getirmekteyiz.

  Nasıl özel güvenlik hizmeti alabilirim?

  Tarafımızdan talep edeceğiniz teklif doğrultusunda, kurumunuza özel risk analiz raporu çıkartılarak, maliyet analizi ve personelin çalışma planı belirlenir. Bu çalışma sonucuna göre en doğru güvenlik projesi ve en uygun fiyat oluşturularak onayınıza sunulur. Onaylamanıza müteakip hizmet verilmeye başlanılır. Ancak sunulan teklif özel hizmet alımı olması nedeniyle sunulan haliyle onaylanması zorunlu değildir. Takdir müşterinin kendisine aittir. Gerekli personel sayısı ve diğer ihtiyaçlarınızın tespiti için teklif talep formu, iletişim formu veya 444 9 343 numaradan bize ulaşabilirsiniz.

  Müşteri Görüşleri

  1998 yılından beri hizmet alıyoruz. Profesyonellik ve kusursuzluk anlayışını benimsemiş olmalarını kutluyorum.

  Aslanege, güvenlik hizmetleri konusunda uzman bir kurum. Gözümüz arkada kalmadan güvenliğimizi kendilerine teslim ettik.

  10 yıldır profesyonel olarak güvenlik hizmeti aldığımız bu ekibi gönülden kutluyorum. Başarılarının devamını dilerim.

  Bugüne kadar yöneticilik görevi yürüttüğüm 4 ayrı firmada çalışmalarını tecrübe ettim. Gerçekten profesyonel bir ekip.